[email protected]

708-456-3790

3143 Hog Camp Road

River Grove, IL 60171

Turite klausimų

708-456-3790

[email protected]

[email protected]

Uab Degesa vandens ir poilsio komplekso tyrinėjimas

Kai įžengsite į šį jaudinantį objektą, jus pasitiks vandens pramogų ir atsipalaidavimo pasaulis.

Pasinerkite į putojantį baseiną arba sumažinkite jaudinančias vandens čiuožykles, kad gautumėte adrenalino.

Prisijunkite prie kūno rengybos užsiėmimų ir seminarų, kad išliktumėte aktyvūs ir energingi, arba tiesiog atsipalaiduokite poilsio zonose ir poilsio zonose.

Ištisus metus ypatingi renginiai ir veikla jus linksmins ir įtrauks.

O kai ištinka alkis, pasimėgaukite skaniais valgiais ir gaivinančiais gėrimais.

Nesvarbu, ar ieškote įspūdžių dienos, ar vietos atsipalaiduoti, UAB DEGESA vandens ir poilsio kompleksas turi kažką kiekvienam.

Taigi pasinerkite ir tyrinėkite viską, ką gali pasiūlyti šis nuostabus objektas!

Plaukimas ir vandens čiuožyklos

Pasiruošk pasitaškyti ir pasivažinėti jaudinančiomis vandens čiuožyklomis UAB „Degesa“ vandens ir poilsio komplekse!

Kai įžengsite į vandens parką, jus pasitiks įvairios čiuožyklos, pritaikytos įvairaus amžiaus ir susijaudinimo lygiams. Nesvarbu, ar esate drąsuolis, ieškantis adrenalino, ar renkatės ramesnį pasivažinėjimą, čia rasite čiuožyklą.

Pajuskite vėją savo plaukuose, mažindami besisukančius ir besisukančius čiuožyklas, besitaškydami į žemiau esantį gaivinantį baseiną. Meskite iššūkį savo draugams lenktynėse kelių juostų čiuožyklose arba drąsiai važiuokite stačiais šlaitais, kad patirtumėte jaudinančią patirtį.

Nepamirškite atsipalaiduoti ir plūduriuoti palei tingią upę, grožėdamiesi vaizdingais komplekso vaizdais. Pasiruoškite smagiai dienai saulėje UAB „Degesa“ vandens ir poilsio komplekse!

Fitneso užsiėmimai ir dirbtuvės

Dalyviai gali dalyvauti įvairiuose objekte siūlomuose kūno rengybos užsiėmimuose ir seminaruose. Nesvarbu, ar norite išlieti prakaitą su daug energijos reikalaujančia kardio treniruote, ar sustiprinti savo branduolį su Pilates užsiėmimu, UAB „Degesa“ vandens ir poilsio komplekse rasite kažką kiekvienam.

Prisijunkite prie bendraminčių grupės ir peržengkite savo ribas treniruočių stovykloje arba atsipalaiduokite ir atraskite pusiausvyrą jogos dirbtuvėse. Sertifikuoti instruktoriai veda kiekvieną užsiėmimą, užtikrindami, kad išnaudotumėte visas treniruočių galimybes.

Visą savaitę siūlomi įvairūs užsiėmimai, todėl galite lengvai suplanuoti užsiėmimą, atitinkantį jūsų užimtą gyvenimo būdą. Nepraleiskite progos pagerinti savo kūno rengybos kelionę šioje moderniausioje įstaigoje.

Poilsio zonos ir poilsio zonos

Mėgaukitės pelnytu poilsiu poilsio zonose ir poilsio zonose visoje įstaigoje. Pailsėkite nuo įtemptos dienos ir atsipalaiduokite viename iš jaukių poilsio zonų su patogiomis sėdimomis vietomis ir raminančiu dekoru.

Nesvarbu, ar norite atsipūsti su gera knyga, medituoti ramioje erdvėje ar tiesiog mėgautis ramybe ir tyla, yra daugybė pasirinkimų. Taip pat galite ilsėtis prie baseino, degintis saulėje ir grožėtis nuostabia aplinka.

Komplekse išsibarstę įvairios poilsio zonos, todėl jums nebus sunku rasti geriausią vietą atsipalaiduoti ir pasikrauti. Taigi pirmyn, pasilepinkite užtarnautu poilsiu UAB „Degesa“ vandens ir poilsio komplekse.

Ypatingi renginiai ir veikla

Patirkite daugybę specialių renginių ir veiklų, kurios patenkins visus pomėgius ir pageidavimus, sukurdami įsimintinas akimirkas, kuriomis galės mėgautis kiekvienas.

Nuo gyvos muzikos pasirodymų iki kino vakarų lauke – UAB „Degesa“ vandens ir poilsio komplekse visada vyksta kažkas įdomaus.

Dalyvaukite teminiuose vakarėliuose, kūno rengybos užsiėmimuose ar net draugiškame sporto turnyre.

Nesvarbu, ar ieškote atpalaiduojančios dienos prie baseino, ar adrenalino kupinų nuotykių, kiekvienas ras kuo pasimėgauti.

Nepraleiskite progos susirasti naujų draugų ir sukurti ilgalaikius prisiminimus dalyvaudami įvairiuose specialiuose renginiuose ir veikloje, siūlomoje šioje gyvybingoje ir dinamiškoje vietoje.

Pasiruoškite smagiai praleisti laiką ir maksimaliai išnaudokite savo laiką UAB „Degesa“ vandens ir poilsio komplekse!

Maitinimo galimybės ir gaivieji gėrimai

Nepraleiskite progos pavalgyti ir pasimėgauti gaiviais gėrimais įvairiose užkandinėse ir baruose. Nesvarbu, ar trokštate greito kąsnelio, ar neskubant pavalgyti, UAB „Degesa“ vandens ir poilsio komplekse rasite ką patenkinti savo skonio receptoriams.

Nuo paprastų kavinių, kuriose patiekiami sumuštiniai ir salotos, iki prabangių restoranų, siūlančių gurmaniškus patiekalus, yra kažkas kiekvienam. Mėgaukitės šaltu gėrimu bare prie baseino ir mėgaukitės saule arba mėgaukitės kokteiliu ant stogo esančiame poilsio salone, iš kurio atsiveria panoraminiai vaizdai į apylinkes.

Turėdami pasirinkimą kiekvienam gomuriui ir biudžetui, galite pasipildyti degalų ir atsipalaiduoti nepalikdami mūsų gyvybingo komplekso įspūdžių.

Išvada

Jūs ką tik subraižėte viso to linksmumo ir įspūdžių, kurie jūsų laukia UAB „Degesa“ vandens ir poilsio komplekse.

Nesvarbu, ar nardote baseine, mėgaujatės kūno rengybos pamokomis, ar tiesiog ilsimatės poilsio zonoje, čia rasite kažką kiekvienam.

Nepamirškite apie ypatingus renginius, pietusparinktys ir gaivinantys gėrimai, kurie papildys jūsų patirtį.
Taigi ko tu lauki? Užsukite ir pasilepinkite UAB „Degesa“ jau šiandien!