[email protected]

708-456-3790

3143 Hog Camp Road

River Grove, IL 60171

Turite klausimų

708-456-3790

[email protected]

[email protected]

Apie mus

Pasivaikščiokite po „Bikėnų valtinė” ir „Paukščių sala”

UAB ,,DEGESA” atvykusius apgyvendins rąstiniuose nameliuose su pirtimis ant paties ežero kranto, kur galėsite ne tik ramiai ilsėtis, bet ir plaukioti valtimi, žvejoti ar rinkti miško gėrybes. Bikėnų valtinėje Jūsų paslaugoms – didelis pramogų ant vandens pasirinkimas: nuo irklinės valties, vandens dviračių, kajakų, baidarių, ir t.t.

Galėsite pramogauti savarankiškai arba lydimi mūsų gido, kuris ne tik parodys nuostabiausius maršrutus, bet ir papasakos apie mūsų apylinkių įžymybes. Apsistojusiems nakvynei, pasiūlysime ne tik ant laužo virtą žuvienę, nuovargiui numalšinti plaukiojančią pirtį, bet ir smagią vakaronę su liaudies muzikantais. Egzotikos mėgėjams siūlome naktinį plaukimą kajakais, kelią pasišviečiant ugnies fakelais.

Maloniai kviečiame apsilankyti vandens ir poilsio pramogų komplekse prie Luodžio ežero, kur Jus apgyvendinsime jaukioje sodyboje ,,Paukščių sala”. Šalia galėsite pasimėgauti lietuviškos garinės pirties ypatumais, o trokštantiems romantikos ir privatumo, išnuomosime kaimo sodybą su nepakartojamu panoraminiu vaizdu į Luodžio ežerą. Aktyvesnio poilsio mėgėjai čia ras didžiulį vandens pramogoms ir aktyviam poilsiui skirtų priemonių , irklines valtis, vandens dviračius, baidares, kajakus, dviračius ir kita.

Keliaujantys savais automobiliais-kemperiais, čia ras jiems įrengtą patogią aikštelę. Susitarus iš anksto, galima rezervuoti visą pramogų kompleksą vestuvėms, išskirtiniai kazino vakarėliai, asmeninėms šventėms, seminarams, sąskrydžiams ar kitiems susibūrimams.

Įmonėms, organizacijoms ir šiaip didesnėms žmonių grupėms pasiūlysime įsikurti labai gražioje miško aikštelėje su lauko apšvietimu, kur įrengtos miško krepšinio ir tinklinio aikštelės, miško baldai, laužavietės, lauko WC, …
Dėmesio renginių organizatoriams:
Išnuomosim jūsų renginiui greitaeigius katerius,kerurračius motociklus ir kita poilsiui ir pramogoms skirtą inventorių.

Norite neišdildomų įspūdžių sau ir savo draugams? Kartu surenkime šventę kavinukėje ant vandens, kur galėsite mėgautis mūsų virtuvės šeimininkių išradingumu.
Atvykę pas mus visada rasite tyrą pušų orą, ežerų gaivą, paukščių čiulbesį, dėmesį Jums ir Jūsų draugams.