[email protected]

708-456-3790

3143 Hog Camp Road

River Grove, IL 60171

Turite klausimų

708-456-3790

[email protected]

[email protected]

Top 5 įtempti slinktys DEGESA vandens parkuose

Įsivaizduokite greitėjimo jausmą nukritus Tidal Wave Plunge, atgaivį vandens purvą veide, kai vėžiojate ir sukiojatės Thunderbolt Alley, ir adrenalino pakrautą susijaudinimą, kai naviguojate Cyclone Twist.

DEGESA vandens parkai gali pasigirti kai kuriomis įspūdingiausiomis kalnelėmis, kurios tikrai pagreitins jūsų širdį. Bet kas išskiria šias viršutines 5 kalnes iš kitų?

Sužinokite, kas juos padaro būtinus išbandyti patirtis bet kuriam vandens parko entuziastui.

Banginė banga plunge

Pasiruoškite patirti įkvepiančią The Tidal Wave Plunge srautą, nusileisdami žemyn vingiuotu vandens slidinėjimo skenduoliu DEGESA vandens parke. Šis slidinėjimas nėra skirtas silpnų širdžių; jis sukurtas, kad jūsų adrenalinas pradėtų plakti nuo momento, kai nusileisite. Nusileidę jūs jausite, kaip vėsus vanduo pradeda skriejti pro jus, dar labiau padidindamas nuosmukio jaudulį.

The Tidal Wave Plunge yra mėgstama pramogų ieškotojų dėl stačių nuosmukių ir netikėtų posūkių. Įkvepimas didėja, kai kliūvate per kreives, nežinodami, kas laukia toliau. Greitis ir momentas privers jūsų laikyti kvapą, laukiant, kas vyks toliau.

Kai pasiekiate slaito apačią, vandens šlaitas suteikia atgaivinimą jūsų širdį plakantiems kelionei pabaigoje. The Tidal Wave Plunge siūlo puikų įkvepimą ir pramogas, todėl jis yra privaloma išbandyti pramogų objektas tiems, kurie ieško neįkainojamos vandens parko patirties DEGESA.

Griaustinio gatvė

Kai jūs keliaujate per Tidal Wave Plunge vingius ir posūkius, jūsų kitas įkvepiantis nuotykis laukia „Thunderbolt Alley“ DEGESA vandens parke. Pasiruoškite adrenalino kupinai patirčiai nardyti į „Thunderbolt Alley“ įkvepiančius slibinų ir pramogų takus.

  • Jauskite vėjo srautą, kai krintate žemyn „Lightning Bolt Drop“, stačiu slibinu, kuris paliks jūsų širdį plakanti.
  • Sukaite ir lenkite per „Thunder Twister“, slibinį pilną netikėtų kreivų ir kilpų, kurie jus laikys ant kėdės krašto.
  • Iššūkyje su savo draugais lenkite lenktynės ant „Thunder Racers“, rinkinio lygiagrečių slibinų, kuriuose galite pamatyti, kas pirmas pasiekia finišo liniją.
  • Drąsiai iššūkyje „Thunder Falls“, slibinyje, kuris nuves jus per tamsius tunelius ir staigius nuokrypius, suteikdamas tikrai laukiną kelionę.
  • Išgyvenkite svorio nebuvimo jausmą „Thunder Blast“, slibinyje, kuris į jūsų skrydį leidžia jums į orą, prieš nukritant į baseiną žemiau.

„Thunderbolt Alley“ žada neįkainojamą patirtį ieškantiems įsibėgėjimų, kurie ieško savo kitos vandens parko nuotykių.

Cikloninis sukantis

Vyniojantis ir pasukantis per svaiginančius kilimus ir nuokrypius, „Cyclone Twist“ DEGESA vandens pramogų parke siūlo įkvepiančią vandens skaidrės patirtį, tokios kaip niekur kitur. Nukritęs žemyn vyniojančiu vamzdžiu, jausite adrenalino šūvį kaip niekada anksčiau. Šis slaidas nėra skirtas bailiems; jis sukurtas tam, kad išbandytų jūsų ribas ir suteiktų nepamirštamą nuotykį.


Cyclone Twist Svarbiausi Momentai Aprašymas
Aukštis 100 pėdų
Ilgis 500 pėdų
Kilimai 3 širdį stumdantys kilimai
Greitis Pasiekite iki 40 mylių per valandą greitį
Įkarščio Lygis Ekstremalus susijaudinimas ieškantiems įkarščio

Būkite pasiruošę klykti iš visų jėgų, kai nugalėsite kiekvieną „Cyclone Twist“ kilimą ir posūkį. Su savo didingu aukščiu, blyškų greičiu ir protą sukrečiančiais kilimais, šis slaidas paliks jus be kvapo ir trokštančius daugiau. Ar esate pasiruošę išbandymui?

Vortex greitis

Ieškantys adrenalino šįkart gali pasiruošti kitam nuotykiui su greitį kėlinančiu Vortex Velocity slidu DEGESA vandens parke. Šis slidis sukurtas, kad pakiltų jūsų vandens parko patirtis į visiškai naują lygį, siūlantis sukūrusius, posūkius ir greičius, kurie paliks jus beveik bekvėpiai.

Vortex Velocity Savybės:

  • Didelis Greičio Kritimas: Patirkite intensyvų jausmą leisdami žemyn stačiu nuokalniu neįtikėtinu greičiu.
  • 360 Laipsnių Spiralinis Posūkis: Jauskite džiaugsmą, būdami sukami visais 360 laipsnių, skriejant slidu.
  • Vandens Srautai: Susidūrę su galingais vandens srautais, kurie jūsų skatina į priekį, pridedantys papildomos įtampos.
  • Šviesos Efektai: Jundamasis jutiklių patirtimi su dinaminiais apšvietimo efektais, kurie sustiprina važiavimą.
  • Pliaukštelėjimo Baseinas: Baikite savo įkvepiančią kelionę atsinaujinančiu pliaukštelėjimu į baseiną slidžio pabaigoje.

Pasiruoškite būti priblokšti Vortex Velocity slidžio greičio, posūkių ir vaizdinių efektų deriniu, kuris suteiks neįkainojamą akvatišką nuotykį.

Gyvatės lizdas

Paslėptas DEGESA vandens parko širdyje, „Gyvatės urvo“ skaida vilioja savo paslaptingu žavesiu ir įkvepiančiais posūkiais. Kylant į viršų, tavo širdis plaka iš laukimo jaudulio dėl laukiančio įspūdingo nusileidimo. „Gyvatės urvas“ pateisinąs savo pavadinimą, vingiuojantis ir sukantis kaip gyvatė, pasiruošusi mušti.

Įlipus į šliaužiantį, skaidrųjį tamsą, skamba sparčiai bėgantis vanduo aplinkui. Aštrūs posūkiai ir staigūs nusileidimai laiko tave ant krašto, suteikdami adrenalino šuolį, kurio nėra lygių. Kiekvienas posūkis ir vingis leidžia pajusti įkvepiančią įtampą.

Išbuvus iš paskutinio posūkio, saulė sveikina tave, ir tu pliauni į baseiną žemiau, bekvėpį ir įkvepintas. „Gyvatės urvas“ palieka tavęs trokštantį daugiau, jo paslaptingumas ir įkvepiančios emocijos ilgai išlieka net po pasivažinėjimo pabaigos. Patirk „Gyvatės urvo“ įkaitą pats DEGESA vandens parke.

Dažnai užduodami klausimai

Ar yra kokių nors ūgio ar svorio apribojimų slaidams DEGESA vandens parkuose?

DEGESA vandens parkuose yra aukščio ir svorio apribojimai skaidrėms. Jums reikės atitikti nurodytus reikalavimus, kad būtų užtikrintas saugus ir malonus patirčių. Prašome pasitikrinti su parko personalu dėl išsamių nurodymų.

Ar yra atskira įėjimo mokestis į ekstremaliuosius nuotykius arba jie įtraukti į bendrą parko įėjimo mokestį?

DEGESA vandens parkuose nėra atskiro įėjimo mokesčio už ekstremalius vandens slėnius; jie įtraukti į bendrą parko įėjimo mokestį. Taigi galite mėgautis visu įkaitimu be jokių papildomų mokesčių, kai jau esate viduje!

Ar yra saugos priemonių ar nurodymų, kurių svečiai turėtų laikytis prieš važiuodami nuošlaižomis?

Prieš važiuojant po DEGESA vandens parko skaidres, prisiminkite laikytis saugos taisyklių. Visada klausykite instrukcijų, palaukite savo eilės ir laikykite rankas bei kojas viduje skaidrėje. Linksminkitės, bet saugokitės!

Ar svečiai gali atnešti savo kamputėlius ar plaustus naudoti į vandens slenksčius, arba jie yra pateikiami parke?

Taip, galite atsinešti savo vamzdelius ar plaustus, kuriuos galėsite naudoti slėniuose DEGESA vandens parkuose. Tačiau įsitikinkite, kad jie atitinka parko saugos standartus. Parkas taip pat suteikia vamzdelius svečiams, kurie nori naudoti parko suteiktus.

Ar Thrill Slides DEGESA vandens parkuose tinkami visų amžių žmonėms, ar yra tam tikri slenksteliai, kuriems taikomi amžiaus apribojimai?

DEGESA vandens parko įdomieji kalneliai yra tinkami visų amžiaus grupių žmonėms. Tačiau dėl saugumo priežasčių kai kuriems kalneliams taikomos amžiaus apribojimai. Prašome įsitikinti laikantis nurodymų prieš mėgaujantis įkvepiančiomis pramogomis!

Išvadas

Jums tikrai nepatiks praleisti širdį pagriebiančio įkarštį Degesos vandens parkų penkių įspūdingiausių kalnelių.

Nuo Bangos Pliūpsnio iki Gyvatės Urvo, kiekvienas kalnelis siūlo unikalų ir įkvepiančią patirtį, kuri paliks jums norą daugiau.

Tad paimkite savo maudymosi kostiumą ir keliaukite į Degesos vandens parkus, kad praleistumėte nepamirštamą dieną smagumo ir adrenalino kupinoje atmosferoje!